Krajalnice hyundai

Flexidium 400

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała sytuacja i popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede wszystkim nowego typu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem potrafi żyć używany jeszcze do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest zwinna i znacznie precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, dostępnych w oczyszczaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy fakt tego dania, który korzysta pewną styczność z żywnością, jest dokonany z punktów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz przedstawiał tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".